Dersler & Sınavlar

DERSLER

Branş Dersleri:

Öğrencilerimizin seçmiş oldukları bölümler dahilinde; branş dersleri, deneyimli kadromuz tarafından kaydolduğu programa uygun olarak, sistemli, müfredata uygun ve anlaşılır şekilde verilir.

Ek ve Tekrar Dersleri:
Çeşitli derslerde ve çeşitli konularda eğitim kadromuzun öngörüleri doğrultusunda ek ve tekrar dersleri yapılır. Bu sayede hiç bir konu anlaşılmadan geçilmez ve tam öğrenme sağlanır.

Randevulu Ders Sistemi:
Eksik olduğunuzu düşündüğünüz konu ile ilgili olarak rehberlik servisine başvurarak uygun gün ve saat aralıklarında almak istediğiniz ders ile ilgili randevu alabilir, eksiklerinizi hızla kapatabilirsiniz.

Soru Çözüm Günleri
Eğitim/Öğretim yılı boyunca takvimimiz içinde bulunan soru çözüm günlerine katılarak, daha fazla soru tipi görebilir ve bu sayede soru çözme hızınızı arttırabilirsiniz.

Okul Derslerine Destek:
Bir yandan okula devam edip bir yandan dersane sistemine ayak uydurmaya çalışan sizler için, elimizden gelenin en iyisini yapamaya hazırız. Okul dersleriniz için eksik olduğunuzu düşündüğünüz konularda sizin yanınızdayız.


SINAVLAR

Seviye Belirleme Sınavı:
Bu sınav ile benzer düzeydeki öğrencilerin bir arada olması ve grup çalışmalarından üst düzey verim alınmasını amaçladık.

Tarama Sınavları:
Tarama sınavının olduğu güne kadar işlenen konulardan hazırlanmış olan sınavlar ile elde edilen sonuçlar incelenerek; anlaşılmayan, beklenen netice alınamayan derslere karar verilir, o dersler ile ilgili etütler, soru çözümleri, ek sınavlar düzenlenerek tam öğrenme sağlanana kadar çalışırız.

Genel Sınavlar:
Tüm konuları kapsayan genel denemeler ile yıl içinde başarınızı ölçüp, gerçeğe en yakın sonuçlar ile seviyenizi belirleyip çalışmalarınıza birikte yön veriyoruz.

Gerçek Sınav Provaları:
Gerçek sınavla örtüşen, kendinizi sınavda hissedeceğiniz, düzenli olarak tekrarladığımız bir aktivite olan “Gerçek Sınav Provaları” ile sınav zamanı geldiğinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz çünkü birebir sınav ortamında, üniversite anfilerinde veya anlaşmalı okullarda en az 2 kez “Gerçek Sınav Provalarına” girmiş olacaksınız.

Ek Denemeler:
Takvimimize sizler için ek deneme sınavları yerleştiriyoruz, hızını arttırın; stresten uzaklaşın, ve eksiklerinizi tamamlayın diye!